Tuesday, November 6, 2007

מסרים משמים - האוטיסטים

המסרים משמים בידי האוטיסטים

.

.

האוטיסטים אומרים לנו שיש מעט זמן עכשיו. צריך לעשות תשובה יסודית ועמוקה וממש לרצות את הגאולה בלב שלם, עם כל הוויתורים על הגמשיות שזה אומר והרצון רק לרוחניות. עכשיו, אחים, עכשיו זה הזמן. אל תדחו את זה יותר. ה' הרחום נותן לנו את הזמן הנדרש לשבת, לעשות חשבון נפש ולעשות ממש תשובה ולהתקרב לה'. חבל ועצוב שהרבה אנשים לא מבינים כמה שהקב"ה אוהב אותם ורוצה שיזכו להגיע לימות המשיח. זה כל כך כואב לו. שבוע שעבר ביקרתי את האוטיסט הקדוש דניאל ואחד הדברים שהוא אמר לי היה: "אויי, השכינה בצער!" זה אמת
לקרוא את המסרים של האוטיסטים ופגועי המוח, כנסו לאתרים
.
.
הנה עמוד שחיברתי שאשמח אם תוכלו להעתיק אותו אצלכם בדף, להדפיס (כדאי קודם לסדר את הנקודות וציטוטים וכו בצד הנכון של הדף כי משום ה שיוצא כאן הפוך הכל) ולתלות באיזור שלכם, בבתי כנסת וכו
.
.
בס"ד
כִּי לא יַעֲשֶׂה ה' דָּבָר; כִּי אִם־גָּלָה סוֹדוֹ, אֶל־עֲבָדָיו הַנְּבִיאִים׃ (עמוס ג7)
"
מיום שחרב בית המקדש נטלה נבואה מן הנביאים ונתנה לשוטים" בבא בתרא יב
בתקשור עם בנימין גולדן, האוטיסט, ב: ל' מנחם אב, תשס"ז נאמר: "עכשיו כשעוד יש כמה חודשים עד ללידה".
שאלו את דניאל האוטיסט: "בכל התיקשורים לאורך כעשר שנים עד היום, אף פעם לא נאמר תאריך מדויק, תמיד היתה התייחסות לעוד מעט, אנחנו בסוף וכו', ועכשיו בנימין מציין כמה חודשים ...
דניאל האוטיסט מסכים ואומר: כן, השנה הזאת - ת ש ס " ח.
הרב שטיינמן מבני ברק ישב עם בנימין ונתן הסכמה להקשיב לדבריו.

מתוך התיקשורים, מדברי דניאל ובנימין האוטיסטים, וחיים וויל מניו יורק עם שיתוק מוחין

בעתיד הקרוב מאד נראה דברים מאד מפחידים וגם ניסים מאד גדולים, הצדיקים ישמחו מכל זה, כי סוף סוף יראו אמת ברורה ובהירה. הבינוניים, כל אחד לפי רמתו הרוחנית וסבלו, אבל בסופו של דבר יעשו תשובה. הרשעים שלא מוכנים להשתנות יברחו לעמים ושם ימותו יחד איתם.ולבינונים ולצדיקים - איך להינצל מהפחד והסכנה שעומדת להיות ? צריך לשבת ולהסתכל לתוך הלב ולעשות תשובה אמיתית, לפרט כל עברה ועברה לעבור על כל עברה ולהצטער עד דמעות להגיד את זה לקב"ה ברור - אשמנו וכו'... להחליט להשתדל לחיות לפי רצון ה',ואז לנקות את הבתים שלנו, את הרחובות שלנו, את החיים שלנו מכל אותם העברות. אחרי זה לעבוד על הביטחון שלנו בה'. לדעת - לא משנה מה קורה, אנחנו בידים שלו בלבד, וכל מה שקורה לנו, הוא יודע והוא מכוון את זה לטובתינו, ולהאמין בזה ולהיות שמחים,כי אם הקב"ה פוסק שאנחנו לטובתינו חייבים למות לפני הגאולה -זה לטובתינו. ואם בעזרת השם הוא פוסק שאנחנו צריכים לחיות ולקבל משיח, גם זה לטובתינו. וזה שמת לפני שמשיח בא, בעזרת ה' יקום, אם הוא עשה תשובה, יקום לתחיית המתים וגם יקבל משיח צדקינו.

כי אפילו בין היהודים החרדים, הרבה מתעסקים בדברים שהפוכים מביטחון בה'.
ומי שמנסה לחזור למה שהיה ולשים מחיצה מסביבו, גורם לצחוק מהחברה החרדית ואפילו שנאה... רק זה שמתלבשים יותר צנועים, לא מוכנים לאכול במסעדות, משתדלים לא ללכת לכל מיני דברים שבאמת אסורים וכו', זה מסכן את התאוות של החרדים האחרים, שרוצים גם את העברות וגם את הכשרות. גם את הטרייף (טריפה) וגם את הכשר... רק אלה המחפשים אמת, לאו דווקא אלה שמצליחים להיות הצדיקים הגדולים ביותר, אלה שמשתדלים, קמים, נופלים, קמים, שוב מנסים, שוב נופלים, אבל קמים ומשתדלים, רק אלה יצליחו להגיע לבית המקדש השלישי. "
(ניתן לקרוא עוד בספר "דניאל" - ולקבל עוד פרטים בטל: 0526526166
כמו כן נשמח אם תוכלו לעזור בהפצה של המסרים והספר
לראות את המסר האחרון של בנימין שניתן להדפיס।
ו
בודאי שמעתם על גליה, פגועת מוח... הנה מדבריה: " כן. הגאולה קרובה מאוד ברוך ה', הגאולה כבר בפתח, בקרוב ביותר
יתגלה משיח צדקנו בע''ה יתברך, בשמים יש תכונה עצומה לקבלת משיח. יש הכנות עצומות גם בארץ, רבים שבים לאבינו שבשמים, אנחנו בחבלי משיח.
בקרוב ביותר הזמנים יהיו מאוד קשים, הרבה יותר קשים מאשר כעת. יהיה הרבה סבל וייסורים. גויים רבים יאבדו ויעלמו. המצב הולך להתגעש מאוד בארץ ובעולם, אנשים יפחדו לצאת מבתיהם, ישבו ספונים ונצורים בבתיהם. הפחד ישפיע עליהם מאוד והם יבינו כמו רבים אחרים שאין לנו על מי להישען רק על אבינו שבשמים, רק בו אנו בוטחים וכל השאר זה הבל וריק.
בקרוב תפרוץ מלחמה איומה מאוד וקשה וכואבת. וכל מי שישוב לאבינו שבשמים יכנס לתוך מניין הזוכים לגאולה בקרוב ביותר. לא כולם יכולים להיות בקבלת המשיח
איך להתנהג במצב חירום
אמא: האם יש איזה שהן הנחיות איך להתנהג במצב חרום?
גליה: כן, לסמוך ולבטוח על אבינו שבשמים שהכל רק לטובתנו בלבד. זו ההגנה הכי טובה שיש, שהיתה תמיד ושתהיה תמיד. אין שלום עם הערבים ולא יהיה, הסתיים זמנם לשלוט בארצנו הקדושה, ובקרוב ביותר תיפול חיתת ה' עליהם! ויפחדו מאוד מישראל ויבינו שה' נלחם לנו. זה סוף הזמן שניתנה רשות לישמעאל למשול, וכמו חיה פצועה הוא מנסה בכל כוחו להתקומם, אבל בקרוב יפלו וימחקו מן העולם! הכל יתרחש במהרה, כל הר הבית החרב והמאוכלס על ידי זרים וגויים המטמאים אותו בשיקוציהם, יתנקה מכל טומאתו הנוראית ומכל שיקוציו אשר יעלמו כלא היו ויבלעו באדמה וימחקו לנצח נצחים! הר הבית כולו יזדכך ויתכונן לבנין בית המקדש! אני רואה את כל ההכנות הנהדרות. בשמים יש תכונה עצומה, המלאכים מכינים, כל הרקיעים מתקשטים, הכרוזים מכריזים! בקרוב גאולת עם ישראל השלמה! השמים מלאים מלאכים המגינים עלינו ברשות שמים ובאהבת השם אלינו. השם ילחם לכם ואתם תחרישון! אמא זה מה שהולך לקרות, ולא כוחי ועוצם ידי יעשו את החיל הזה. כוחות השמים מקיפים אותנו מכל עבר והשמים מלאים בהם, בבוא הזמן הם ירעידו את כל הארץ, כי מן השמים ילחמו לעם ישראל! אין לחשוש ולא לפחוד מכלום, רק להתחזק בדרך ה' ובתורתו הקדושה ובכך ניוושע ישועה גדולה ברחמים גדולים..
אמא: מה קורה למחבלים ימח שמם שמתאבדים עם פצצה על גופם כדי לרצוח חפים מפשע? לפי האמונה שלהם מחכה להם אושר גדול בגן עדן, מה דעתך?
גליה: אמא יקרה שלי, ונהפוך הוא, אפילו לגיהינום אין להם רשות להתקרב, כל המרצחים הללו זועקים לשמים אחרי ההתפוצצות שלהם וזעקותיהם וצערם הוא כל כך עצום ולנצח נצחים. מיד כשמתפוצצים חוטפים אותם מלאכי חבלה ומפוצצים אותם שוב ושוב ושוב ובכל פעם מחברים אותם ומפוצצים אותם וכך הם מתפוצצים לנצח נצחים ואין סוף לסבל שלהם בעולמות העליונים.
אם היו יודעים כמה כל יהודי יקר ואהוב בשמים, היו כל היום רודפים אחרי כל יהודי ומנשקים לו את כפות הרגליים. אמא יקרה שלי, גם כל שולחיהם נידונים לצער עצום ורב לנצח נצחים וכל המטיפים שגרמו להם לרצוח יהודים קדושים, בניו של מלך המלכים הקדוש ברוך הוא, א-ל נקמות ה' א-ל נקמות הופיע. יש דין צדק מוחלט ועל כל שריטה הכי קטנה שעשו ליהודי מביא ה' למשפט, קל וחומר ממעשים נפשעים כאלה שאין להם שום מחילה או כפרה או התחשבות, הם נידונים לצער בלתי מוגבל ולעונשים שאפילו הדימיון הפרוע ביותר לא יכול לדמיין את אפס קצהו.
ניתן לקרוא עוד מסרים ממנה באתר
.
.
נ.ב. שמתי בלינקים בצד שמאל לינק לסרט על אישה שחוותה דברים מאוד מיוחדים עם הנשמה שלה, זה בעברית ומאוד מומלץ
.

No comments: